مشاوره روانشناسی آویژه مشاوره روانشناسی آویژه .

مشاوره روانشناسی آویژه

مشاوره خانواده اینترنتی

به نقل از مرکز مشاوره آویژه:|۵٫۰
۰۱
مشاوره خانواده اینترنتی یا همان مشاوره آنلاین به این صورت می باشد که افراد با کارشناسان مربوطه از طریق فضای مجازی ارتباط برقرار می کنند . برای دریافت مشاوره خانواده میتوانید لینک ارتباطی مشاور خود را از طریق سایت او به دست آورید و در زمان هماهنگ شده به صورت آنلاین مشاوره شوید . مشاوره خانواده شامل مشاوره کودک ،مشاوره ازدواج ، مشاوره خانواده و . . . می‌شود . امتیاز ویژه ای که مشاوره خانواده اینترنتی در مقابل دیگر روش‌ های مشاوره دارد این است که فرد به راحتی می تواند از تمام مسائل و مشکلات خود در قالب فضای چت صحبت کند و دچار هیچ گونه استرس یا تنشی نشود . همچنین با توسعه اینترنت و فضای مجازی امکان مشاور اینترنتی خانواده برای اکثریت مردم در هر موقعیت مکانی وجود دارد .این نوع مشاوره باعث صرفه جویی در وقت ، انرژی و هزینه افراد میشود .
بیشتر بخوانید: مشاوره ازدواج تلفنی
هزینه کم مشاوره خانواده اینترنتی
هزینه کم مشاوره خانواده اینترنتی نسبت به هزینه مشاوره حضوری قابل مقایسه نمی باشد . همینطور باید توجه داشت که در
مشاوره زناشویی
نیاز به صرف هزینه برای رفتن به مرکز مشاوره نمی باشد . هزینه کم مشاوره خانواده اینترنتی بسیاری از افراد را ترغیب کرده است که در خصوص تمام مسائل مربوط به ازدواج و خانواده با کارشناسان مشاور ارتباط برقرار کنند . هزینه کم مشاوره خانواده اینترنتی و دسترسی آسان به آن باعث شده است که فرهنگ بهره مندی از مشاوران و کارشنان توسعه پیدا کند . هزینه کم مشاوره خانواده ممکن است با توجه به سابقه کاری یا مدرک تحصیلی مشاوره ، تفاوت های اندکی با یکدیگر داشته باشند . این هزینه را میتوانید به صورت آنلاین و با استفاده از برنامه های خدمات بانکی تلفن همراه پرداخت کنید .
بیشتر بخوانید: مشاوره طلاق آنلاین
فواید مشاوره خانواده اینترنتی
فواید مشاوره خانواده اینترنتی را از جنبه های مختلفی میتوان بررسی کرد . همانطور که گفتیم از آن جایی که نیاز به رفت و آمد نمی باشد و تعرفه هزینه مشاوره آنلاین کمتر است این نوع مشاوره کم هزینه تر است . از دیگر فواید مشاوره خانواده میتوان به راحتی دسترسی به آن اشاره کرد که فرد در هر موقعیت و وضعیتی میتواند تنها با تلفن همراه با مشاور خود ارتباط بر قرار کند . همچنین در این نوع مشاوره جو موجود برای فرد بسیار راحت تر است و میتواند بدون استرس و خجالت مسئله را همان گونه که هست مطرح کند . از طرفی ، نگرانی هایی که در مورد مراجعه به روانشناس به علت ضعف فرهنگی وجود دارد در مورد مشاوره آنلاین صدق نمیکند و تنها خود فرد و مشاور در جریان این مشاوره خواهند بود .
بیشتر بخوانید: مزایای مشاوره خوب برای زندگی بهتر
مشاوره خانواده آویژه
مشاوره خانواده اینترنتی آویژه با مشاورین مجرب خود همه روزه و به صورت تمام وقت در حال خدمت رسانی میباشد . این مرکز در کنار مشاوره حضوری و تلفنی ، برای راحتی هرچه بیشتر مراجعین مشاوره آنلاین را نیز در سیستم کاری خود قرار داده است . مشاورین با تجربه این مرکز مشاوره میتوانند در تمامی زمینه ها از جمله ، ازدواج و معیار های ازدواج ، تربیت کودک ، مسائل و مشکلات زناشویی ، مسائل قبل از ازدواج و . . . به شما عزیزان مشاوره دهند . با مراجعه به سایت رسمی مرکز مشاوره آویژه میتوانید به شماره تماس و لینک های ارتباطی مشاورین این مرکز دست رسی پیدا کنید و پس از هماهنگی های لازم در ساعات مقرر با مشاور خود ارتباط بر قرار کنید .
بیشتر بخوانید: مرکز مشاوره روانشناسی
بهترین مشاوره خانواده
بهترین مشاوره خانوده باید به گونه ای باشد که بتواند پاسخ گوی تمامی مشکلات و مسائل مراجعین باشد . یعنی بتواند مراجعه کننده را در هر وضعیتی به بهترین شکل ممکن راهنمایی کند . بهترین مشاوره خانواده اینترنتی باید بتواند به راحتی در زمانی که فرد نیاز به مشاوره دارد با او ارتباط بر قرار کند . قطعا بهترین مشاوره خانواده اینترنتی زمانی است که مراجعه کننده صادقانه و بی هیچ کم و کاستی مسائل خود را شفاف و صریح توضیح دهد و مشاور یا کارشناس ، با احساس مسئولیت کامل درست مانند مشاوره حضوری به موضوع رسیدگی کند . با توجه به مطالب فوق و قرار گرفتن در دنیای توسعه و تحول میتوان در تمام مشکلات مربوط به کانون خانواده از دانش آکادمیک و سال ها تجربه مشاورین خانواده بهره برد تا بتوانیم در برار تمامی چالش ها و موضوعات ، رفتاری اصولی و واکنشی درست را از خود نشان دهیم .
بیشتر بخوانید: مشاوره خانواده تلفنی
خدمات تلفنی و آنلاین مرکز مشاوره خانواده و روانشناسی آویژه
لطفا برای کسب اطلاعات بیشتر سایر مقالات متخصصان مرکز مشاوره آویژه را مطالعه نمایید .
در این راستا مرکز مشاوره خانواده و روانشناسی آویژه خدمات متنوعی را در زمینه مشاوره تلفنی زناشویی و زندگی مشترک به شما هم میهنان عزیز ارائه میدهد .
منبع :Online Family Counseling 
 برای مشاوره در زمینه مشاوره خانواده اینترنتی
از مشاورین مشاوره خانواده و روانشناسی آویژه از سراسر کشور
با 09353000102 تماس بگیرید
همه روزه از ساعت ۸ صبح تا ۱۲ شب 
حتی ایام تعطیلمنبع: سایت مشاوره تلفنی روانشناسی و تحصیلی آویژهمشاوره خیانت و ازدواج و کودک و افسردگی

برچسب: ،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۳۱ شهریور ۱۳۹۸ساعت: ۰۱:۴۶:۱۱ توسط:روانشناس موضوع: نظرات (0)